GraphQL - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Language
da: Sprog

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Allow
da: Tillad

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Link title
da: Linktitel

en: The CSS class to apply to the link.
da: Linkets CSS-klasse.

en: The unique ID of the node.
da: Det unikke ID for dette indholdselement.
