GraphQL - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Language
et: Keel

en: CSS class
et: CSS klass

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Allow
et: Luba

en: Entity
et: Olem

en: The CSS class to apply to the link.
et: Lingile lisatav CSS klass.
