GraphQL - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Allow
eu: Baimendu

en: Entity
eu: Entitatea

en: Link title
eu: Estekaren izenburua
