GraphQL - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Allow
fi: Sallittu

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: The CSS class to apply to the link.
fi: Linkissä käytettävät CSS-luokat.

en: The unique ID of the node.
fi: Solmun yksilöllinen ID.
