GraphQL - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Language
ja: 言語

en: CSS class
ja: CSSクラス

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Allow
ja: 許可

en: Entity
ja: エンティティ

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Link title
ja: リンクタイトル

en: The CSS class to apply to the link.
ja: このリンクに適用するCSSクラス。

en: The unique ID of the node.
ja: ノードのユニークID。
