GraphQL - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Language
ro: Limba

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Allow
ro: Permite

en: Entity
ro: Entitate

en: Base URL
ro: URL de bază

en: The CSS class to apply to the link.
ro: Clasă CSS pentru aceast link.
