GraphQL - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Allow
lt: Leisti

en: Entity
lt: Esybė

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
