GraphQL - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Preview
ar: معاينة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Allow
ar: اسمح

en: Entity
ar: الكيان
