GraphQL - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Preview
cs: Náhled

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Allow
cs: Povolit

en: Link title
cs: Název odkazu
