GraphQL - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Preview
oc: Apercebut

en: CSS class
oc: Classa CSS

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Allow
oc: Autorizar

en: Entity
oc: Entitat

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: The CSS class to apply to the link.
oc: La classa CSS d'aplicar al ligam.

en: The unique ID of the node.
oc: L'identificant (ID) unique del nosèl.
