GraphQL - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Allow
sv: Tillåt

en: Entity
sv: Objekt

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Link title
sv: Titel för länk

en: The CSS class to apply to the link.
sv: CSS-klassen att lägga till på länken.
