GraphQL - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Entity
ta: உருப்படி
