GraphQL - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Link title
bo: ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: The CSS class to apply to the link.
bo: སྦྲེལ་ཐག་ལ་སྤྱོད་དགོས་པའི་CSS སྒྲིག་གཞི།
