GraphQL - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Preview
tr: Ön izleme

en: CSS class
tr: CSS sınıfı

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Allow
tr: İzin ver

en: Entity
tr: Nesne

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Link title
tr: Bağlantı başlığı

en: The CSS class to apply to the link.
tr: Bağlantıya uygulanacak CSS sınıfı.
