GraphQL - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Language
az: Dil

en: Preview
az: Önizləmə

en: CSS class
az: CSS klas

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Allow
az: İcazə verin

en: Entity
az: Entiti

en: The CSS class to apply to the link.
az: Linkə müraciət etmək üçün CSS sinfi.
