GraphQL - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Preview
it: Anteprima

en: CSS class
it: Classe CSS

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Allow
it: Permetti

en: Entity
it: Entità

en: Base URL
it: URL base

en: Link title
it: Titolo del link

en: The CSS class to apply to the link.
it: La classe del CSS applicabile al link.
