GraphQL - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Allow
nl: Toestaan

en: Entity
nl: Entiteit

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Link title
nl: Linktitel

en: The CSS class to apply to the link.
nl: De op deze link toe te passen CSS-klassen.

en: The unique ID of the node.
nl: De unieke ID van de node.

en: Entity UUID
nl: Entiteit UUID

en: Preview Token
nl: Voorbeeldtoken
