GraphQL - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: CSS class
ru: CSS-класс

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Allow
ru: Разрешить

en: Entity
ru: Сущность

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: The CSS class to apply to the link.
ru: CSS класс, применённый к этой ссылке.

en: The unique ID of the node.
ru: Уникальный ID материала.
