GraphQL - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Allow
cy: Caniatau

en: Link title
cy: Pennwad dolen
