GraphQL - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Language
pl: Język

en: Preview
pl: Podgląd

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Allow
pl: Zezwól

en: Entity
pl: Encja

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: The CSS class to apply to the link.
pl: Klasa CSS odnośnika.

en: The unique ID of the node.
pl: Unikalny identyfikator węzła.
