GraphQL - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Entity
fa: عنصر
