GraphQL - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى

en: Link title
ug: ئۇلانما نامى
