GraphQL Core Schema (1.0.0-beta6) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: File
se: Fiila

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre
