GraphQL Core Schema (1.0.0-beta7) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: User Login
af: Aanmeling

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: File
af: Lêer

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Revisions
af: Weergawes

en: Method
af: Metode
