GraphQL Core Schema (1.0.0-beta7) - en to ta translation catalogue (30 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: User Login
ta: பயனர் உள்நுழை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: File
ta: கோப்பு

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Path
ta: பாதை

en: Access denied
ta: அனுமதி மறுக்கப்படுகிறது

en: Page
ta: பக்கம்

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Revisions
ta: மறுபதிப்புகள்

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Method
ta: முறை

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Result
ta: முடிவு

en: Limit
ta: எல்லை

en: Entity
ta: உருப்படி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Route
ta: வழி

en: Debugging
ta: பிழைத்திருத்தும்

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
