GraphQL Core Schema (1.0.1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: File
bn: ফাইল

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
