GraphQL Core Schema (1.0.1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: User Login
br: Kevreañ an implijer

en: View
br: Gwel

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Route
br: Hentad
