GraphQL Core Schema (1.0.1) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: User Login
fi: Käyttäjän sisäänkirjautuminen

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: File
fi: Tiedosto

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Path
fi: Polku

en: Link Title
fi: Linkin otsikko

en: Access denied
fi: Pääsy kielletty

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Filter
fi: Suodatus

en: Revisions
fi: Versiot

en: Sort order
fi: Lajittelujärjestys

en: Method
fi: Tapa

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Rows
fi: Rivejä

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Result
fi: Tulos

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Sort
fi: Järjestä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Route
fi: Reitti

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Menu links
fi: Valikkolinkit

en: Rendered output
fi: Ulosanti

en: View mode
fi: Näyttötila

en: The entity type.
fi: Entiteetin tyyppi.

en: Contextual filters
fi: Sisältöriippuvaiset suodattimet

en: The user ID.
fi: Käyttäjän ID.

en: The title of the link.
fi: Linkin otsikko.

en: The URL of the link.
fi: Linkin verkko-osoite.

en: Langcode
fi: Kielikoodi
