GraphQL Core Schema (1.0.10) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Rows
sr: Редови

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Route
sr: Рута

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: View mode
sr: Врста приказа
