GraphQL Core Schema (1.0.11) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: File
ast: Ficheru

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Menu
ast: Menú

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Page
ast: Páxina

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Filter
ast: Filtru

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Method
ast: Métodu

en: Rows
ast: Fileres

en: Filters
ast: Filtros
