GraphQL Core Schema (1.0.12) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: User Login
ca: Inici de sessió

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: File
ca: Fitxer

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Menu
ca: Menú

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Filter
ca: Filtra

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Media
ca: Multimèdia

en: Method
ca: Mètode

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Rows
ca: Files

en: Filters
ca: Filtres

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Root
ca: Arrel

en: Result
ca: Resultat

en: Limit
ca: Límit

en: Entity
ca: Entitat

en: Sort
ca: Ordenació

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Route
ca: Ruta

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Debugging
ca: Depuració

en: Menu links
ca: Enllaços de menú

en: Rendered output
ca: Sortida processada

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Contextual filters
ca: Filtres contextuals

en: The user ID.
ca: L'ID d'usuari.

en: The title of the link.
ca: El títol de l'enllaç.

en: The URL of the link.
ca: La URL de l'enllaç.
