GraphQL Core Schema (1.0.12) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: User Login
gu: ઉપભોક્તા નો પ્રવેશ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Access denied
gu: ઉપયોગ નકારવામા આવ્યો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Rows
gu: હરોળો

en: Result
gu: પરિણામ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Route
gu: માર્ગ

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
