GraphQL Core Schema (1.0.12) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: User Login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: File
mn: Файл

en: Field
mn: Талбар

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
