GraphQL Core Schema (1.0.13) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: User Login
sv: Användarinloggning

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: File
sv: Fil

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Menu
sv: Meny

en: Link Title
sv: Titel på länk

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: Page
sv: Sida

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Filter
sv: Filtrera

en: Revisions
sv: Versioner

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Method
sv: Metod

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Rows
sv: Rader

en: Filters
sv: Filter

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Root
sv: Rot

en: Result
sv: Resultat

en: Limit
sv: Begränsning

en: Entity
sv: Objekt

en: Object
sv: Objekt

en: Sort
sv: Sortera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Route
sv: Rutt

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Metatags
sv: Metataggar

en: Menu links
sv: Menylänkar

en: Rendered output
sv: Renderad utdata

en: View mode
sv: Visningsläge

en: The entity type.
sv: Objektstypen.

en: Contextual filters
sv: Kontextuella filter

en: The user ID.
sv: ID-numret för användaren.

en: The title of the link.
sv: Titeln för länken.

en: The URL of the link.
sv: URL:en för länken.

en: Langcode
sv: Språkkod

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper
