GraphQL Core Schema (1.0.16) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: User Login
eu: Erabiltzailearen saio sarrera

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: File
eu: Fitxategi

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Link Title
eu: Esteka izenburua

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Page
eu: Orria

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Method
eu: Metodoa

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Rows
eu: Lerroak

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Limit
eu: Muga

en: Entity
eu: Entitatea

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Route
eu: Bidea

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Menu links
eu: Menu estekak

en: The title of the link.
eu: Estekaren Izenburua

en: The URL of the link.
eu: Estekaren Url-a
