GraphQL Core Schema (1.0.16) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: File
ps: دوتنه

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Access denied
ps: لاسرسی رد شو

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Rows
ps: کتارونه

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر
