GraphQL Core Schema (1.0.17) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: File
bg: Файл

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: Menu
bg: Меню

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Page
bg: Страница

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Filter
bg: Филтър

en: Revisions
bg: Редакции

en: Media
bg: Медия

en: Filters
bg: Филтри
