GraphQL Core Schema (1.0.18) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: File
eo: Dosiero

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Menu
eo: Menuo

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Page
eo: Paĝo

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Filters
eo: Filtroj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Route
eo: Vojo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
