GraphQL Core Schema (1.0.19) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: User Login
ku: چوونه‌ژوره‌وه‌ی به‌کارهێنه‌ر

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: File
ku: پەڕگە

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Page
ku: پەڕە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان
