GraphQL Core Schema (1.0.2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: File
km: ឯកសារ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Access denied
km: ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Media
km: មេឌៀ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Filters
km: តម្រង

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
