GraphQL Core Schema (1.0.20) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Menu
sq: Menuja

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Revisions
sq: Revizione

en: Filters
sq: Filtrat
