GraphQL Core Schema (1.0.21) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Page
bs: Strana

en: Revisions
bs: Revizije

en: Sort order
bs: Redoslijed razvrstavanja

en: Rows
bs: Redova

en: Filters
bs: Filteri

en: Sort by
bs: Sortiraj prema
