GraphQL Core Schema (1.0.3) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ
