GraphQL Core Schema (1.0.4) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: User Login
kk: Логинді қолданушы

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Filters
kk: Фильтерлері
