GraphQL Core Schema (1.0.4) - en to lv translation catalogue (39 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: User Login
lv: Lietotāja Autorizācija

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: File
lv: Fails

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Path
lv: Ceļš

en: Link Title
lv: Saites virsraksts

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Media
lv: Multivide

en: Method
lv: Veids

en: Link URL
lv: Saites URL

en: Rows
lv: Rindas

en: Filters
lv: Filtri

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Result
lv: Rezultāts

en: Limit
lv: Limits

en: Entity
lv: Entītija

en: Sort
lv: Kārtot

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Route
lv: Maršruts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri
