GraphQL Core Schema (1.0.4) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: User Login
si: පරිශීලක ඇතුලුවීම්

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: File
si: ගොනුව

en: Label
si: ලේබලය

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්
