GraphQL Core Schema (1.0.5) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Field
is: Rein

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Access denied
is: Atgongd noktað

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Revisions
is: Útgávur

en: Filters
is: Filtur

en: Machine name
is: Maskinnavn
