GraphQL Core Schema (1.0.5) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: User Login
sl: Prijava

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: File
sl: Datoteka

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Page
sl: Stran

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Revisions
sl: Različice

en: Method
sl: Metoda

en: Rows
sl: Vrste

en: Filters
sl: Filtri

en: Machine name
sl: Strojno ime
