GraphQL Core Schema (1.0.8) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: File
jv: Berkas

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Filter
jv: Saring

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Method
jv: Metode

en: Rows
jv: Baris

en: Sort
jv: Urutna

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
