GraphQL Core Schema (1.0.9) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Debugging
bo: གནོད་སྐྱོན་སེལ་བ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Contextual filters
bo: ནང་དོན་གོང་འོག་ཚག་རྒྱག་བྱེད

en: The title of the link.
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང་།

en: The URL of the link.
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་URL།
